Různé druhy papírových tašek

Avatar
Taškahned cz
08.06.2023

Naše papírové tašky patří mezi nejlevnější papírové tašky dostupné na trhu v Čechách a na Slovensku. Zároveň se můžete spolehnout na kvalitu papírových tašek i na jejich dostupnost. Nabízíme různé druhy papírových tašek s různými druhy držadel. To proto, aby si každý zákazník dokázal vybrat právě to, co potřebuje.

Malé papírové tašky

Naše strojní malé papírové tašky patří mezi nejlevnější papírové tašky vůbec. Můžete je použít pro běžný nákup v obchodech jako je papírnictví nebo obchod s potravinami. Malé papírové tašky nabízíme s plochým i krouceným uchem.

Malé papírové tašky s plochým uchem jsou vhodné pro běžný nákup nebo pro nákupy v drogeriích. Nabízíme je v klasické bílé nebo hnědé barvě. Bílé tašky pak pro odnos nákupu třeba v optice nebo lékárně, ale záleží spíše na vkusu.

Malé papírové tašky s krouceným uchem jsou o něco dražší než ty s plochým uchem a jsou vhodné pro nákup v obchodech s oblečením.

nejlevnejsi-tasky_2_nahled

Kraftové papírové tašky

Luxusní papírové tašky

V naší nabídce luxusních malých papírových tašek najdete různé variace. Jako vždy jsou malé papírové tašky ze špičkového materiálu v různých barvách z různými držadly.

Klasicky si můžete vybrat malé papírové tašky s laminem a bavlněným uchem. Nabízíme dva druhy laminace – lesk a mat. Pak pro luxusnější vzhled si můžete vybrat malé papírové tašky se zlatým povrchem nebo v různých barevných kombinacích. Tyto malé papírové tašky využijete v obchodech s dárkovým zbožím nebo například ve zlatnictví.

Malé papírové tašky s potiskem
Ke všem papírovým taškám doporučujeme reklamní potisk, který z každé vámi vybrané tašky udělá jedinečný kousek a potěší všechny vaše zákazníky.

tasky-potisk_

Luxusní papírové tašky

Máte zájem o nejlevnější papírové tašky?

Papírové tašky bez potisku nebo tašky s vaším vlastním potiskem?
Jednoduše vyplňte poptávku a my Vám pošleme cenovou nabídku a společně vybereme nejlepší řešení.

  • Osobní odběr je možný v Praze, více v článku Papírové tašky Praha
  • Doručení na Vaši adresu DPD/PPL v Čechách i na Slovensku.

Poptávkový formulář ZDE

Sdílejte článek

Související

Oblíbené bavlněné tašky

Vybírat můžete z naturální, bílé a dalších odstínů bavlněných tašek. Všechny tašky jsou vyrobeny ze 100 % bavlny. Díky nízké gramáži jsou bavlněné tašky příjemné na dotek a lépe se skládají do malého balíčku. Mají 70 cm dlouhá ucha v barvě tašky přišitá křížovým stehem. Rozměr 38x42 cm a nosnost 12 kilogramů je dostatečný pro odnos jakéhokoliv nákupu, zboží nebo osobních věcí. Bavlněné tašky vám můžeme potisknout jednou až třemi barvami. Min. odběr bavlněných tašek je 30 kusů.

E-book ke stažení

Stáhněte si průvodce objednání tašek s potiskem

Kontaktujte nás

Jsme připraveni být nápomocni při výběru vhodné tašky a jejího potisku logem nebo jinou grafikou. Můžete poptávat nejen bavlněné tašky a batůžky, ale i tašky papírové, luxusní, laminované, tašky na víno, na menu box, dárky, rozvozy apod. Na poptávku reagujeme rychle, cenovou kalkulaci odesíláme obratem (PO - PÁ 9:00 - 17:00).

Vlastní potisk:
  • Maximální velikost souborů překročena.
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Co bude následovat po odeslání formuláře?