Bavlněné tašky: Plátno pro vaši fantazii a šetrný krok k planetě

Avatar
Taškahned cz
21.06.2024

Hledáte zábavný a smysluplný způsob, jak strávit čas s dětmi i dospělými? Bavlněné tašky se stávají ideálním plátnem pro malování a tvoření, které podpoří kreativitu, jemnou motoriku a zároveň šetří životní prostředí. Malování na bavlněné tašky je oblíbenou technikou, kterou zvládnou i úplní začátečníci. Barvy se dají nanášet pomocí štětce, válečku, houbiček, můžeme si dopomoci šablonami, sprejovat, kreslit pomocí fixů nebo ponořit celou látku do barvy. Barvy bývají vodou ředitelné a jsou snadno aplikovatelné.

Nekonečné možnosti pro různé aktivity

 • Rozvíjejte kreativitu: Uspořádejte zábavné dílny, kde si každý ozdobí vlastní bavlněnou tašku. Malování na tašky je skvělý způsob, jak podpořit fantazii a jemnou motoriku u dětí i dospělých.
 • Vzdělávejte se zábavnou formou: Využijte bavlněné tašky jako plátno pro školní projekty. Děti si navrhnou originální design a tašku pak mohou používat jako školní pomůcku, nebo ji darovat rodičům jako dárek.
 • Zapojte se do ekologických aktivit: Na festivalech a ekologických akcích se bavlněné tašky stanou kreativním plátnem pro děti i dospělé, kteří se dozví více o ochraně životního prostředí a recyklaci.
 • Upevňujte firemní ducha: Malování na tašky se stane zábavnou aktivitou pro teambuildingové aktivity nebo rodinné dny, kde si děti zaměstnanců užijí tvořivou zábavu.
 • Udělejte radost na letním táboře: V letních táborech si děti vytvoří vlastní bavlněné tašky, které pak budou používat po celý tábor a doma.
 • Vzdělávejte a bavte s ekologickým poselstvím: Bavlněné tašky se stanou součástí ekologických a vzdělávacích programů zaměřených na ochranu životního prostředí. Děti si malbou vyjádří svůj vztah k přírodě a ekologii.

Proč si vybrat bavlněné tašky?

 • Prostor pro fantazii: Bavlněné tašky se snadno zdobí barvami a fixy na textil. Nabízí tak nekonečné možnosti pro vyjádření fantazie a experimentování s různými technikami, jako je batikování, stříkání barev nebo používání šablon.
 • Ohleduplnost k životnímu prostředí: Naše bavlněné tašky jsou vyrobeny z přírodních materiálů, které nezatěžují životní prostředí. Bavlna je obnovitelný zdroj a tašky jsou navíc odolné a praktické.
 • Široká nabídka: Nabízíme bavlněné tašky v různých barvách a provedeních. Nejčastěji volenou barvou je bílá nebo natural, které jsou ideální pro malování a tvoření. Můžete si vybrat mezi taškami s krátkým nebo dlouhým uchem, dle vašich potřeb.

Tipy pro úspěšné malování na bavlněné tašky:

Co budete potřebovat:

 • Kvalitní barvy na textil: Vyberte si barvy na textil, které jsou trvanlivé a snadno se aplikují. Akrylové barvy jsou skvělou volbou.
 • Fixy na textil: Ideální pro detaily a jemné linie.
 • Štětce a houbičky: Různé typy štětců a houbiček vám pomohou aplikovat barvy různými způsoby.
 • Šablony: Usnadní tvorbu složitějších tvarů a vzorů.
 • Ochranné pomůcky: Nezapomeňte na pracovní pláště a podložky, aby barvy neznečistily oblečení nebo nábytek.

Postup malování:

 1. Příprava tašek: Tašky vyperte a vyžehlete, aby byly čisté a rovné.
 2. Návrh designu: Podpořte děti, aby si nejprve navrhly design na papír.
 3. Aplikace barev: Začněte se světlými barvami a postupně přecházejte k tmavším.
 4. Zafixování barev: Po dokončení malování nechte tašky důkladně uschnout a poté barvy zafixujte žehličkou dle pokynů výrobce barev.

  

Máte zájem o bavlněné tašky?

Bavlněné tašky bez potisku nebo tašky s vaším vlastním potiskem?
Jednoduše vyplňte poptávku a my Vám pošleme cenovou nabídku a společně vybereme nejlepší řešení.

 • Osobní odběr je možný v Praze, více v článku Papírové tašky Praha
 • Doručení na Vaši adresu DPD/PPL v Čechách i na Slovensku.

Poptávkový formulář ZDE

Bavlněná taška bílá 135 gr - 38x42 cm UT05

32.90 CZK

Bavlněná taška natural 140 gr - 38x42 cm UT01

17.90 CZK

Bavlněná taška černá 135 gr - 38x42 cm UT02

32.90 CZK

Sdílejte článek

Související

Oblíbené bavlněné tašky

Vybírat můžete z naturální, bílé a dalších odstínů bavlněných tašek. Všechny tašky jsou vyrobeny ze 100 % bavlny. Díky nízké gramáži jsou bavlněné tašky příjemné na dotek a lépe se skládají do malého balíčku. Mají 70 cm dlouhá ucha v barvě tašky přišitá křížovým stehem. Rozměr 38x42 cm a nosnost 12 kilogramů je dostatečný pro odnos jakéhokoliv nákupu, zboží nebo osobních věcí. Bavlněné tašky vám můžeme potisknout jednou až třemi barvami. Min. odběr bavlněných tašek je 30 kusů.

E-book ke stažení

Stáhněte si průvodce objednání tašek s potiskem

Kontaktujte nás

Jsme připraveni být nápomocni při výběru vhodné tašky a jejího potisku logem nebo jinou grafikou. Můžete poptávat nejen bavlněné tašky a batůžky, ale i tašky papírové, luxusní, laminované, tašky na víno, na menu box, dárky, rozvozy apod. Na poptávku reagujeme rychle, cenovou kalkulaci odesíláme obratem (PO - PÁ 9:00 - 17:00).

Vlastní potisk:
 • Maximální velikost souborů překročena.
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Co bude následovat po odeslání formuláře?